Home
Sponsored By:   Timeless Antiques, Watch & Jewelry Co.
West Bridgewater, MA
 
 
My my My my
 
 
 
 
 
 

Monday July 1st
5:30 – 7:30    South Field      Raynham                v.     Brockton                  12

5:30 - 7:30     North Field      Lakeville-Freetown  v.     Dighton                   12
5:30 – 7:30    Sullivan Field  West Bridgewater    v.     Smithfield RI           10
8:00 – 10:00  South Field      West Bridgewater   v.     Bridgewater             12
8:00 – 10:00  North Field       Downey                  v.     East Bridgewater    12


Tuesday July 2nd
5:30 – 7:30    North Field       Swansea                  v.     Smithfield RI          10
5:30 – 7:30    Sullivan Field    Downey                   v.     Dartmouth              10
5:30 – 7:30    SouthField      West Bridgewater    v.     Mansfield                 10
8:00 – 10:00  North Field      Swansea.                  v.     Dartmouth              10
8:00 – 10:00  South Field      Downey                    v.     Mansfield               10

Wednesday July 3rd
5:30 – 7:30    South Field      East Bridgewater     v.     Bridgewater            12
5:30 – 7:30    North Field      West Bridgewater    v.     Dartmouth              10
5:30 – 7:30    Sullivan Field   Downey                  v.     Smithfield RI          10
8:00 – 10:00   South Field     West Bridgewater    v.     Downey                  12
8:00- 10:00    North Field      Dighton                   v.     Brockton                 12

Friday July 5th
5:30 – 7:30     South Field      Lakeville-Freetown  v.     Raynham              12
5:30 – 7:30     North Field      Mansfield                 v.     Swansea               10
8:00 – 10:00    South Field     Brockton                  v.     Bridgewater          12
8:00 – 10:00    North Field     West Bridgewater     v.     Dighton                12

Saturday July 6th
9:00 – 11:00    South Field    East Bridgewater       v.     Lakeville Freetown    12
9:00 – 11:00    North Field    Raynham                    v.     Downey                12
11:30- 1:30    South Field    SEED 6            at    SEED 3               10    Q-Final
11:30 – 1:30    North Field    SEED 5            at     SEED 4            10    Q-Final
2:00 – 4:00    South Field    SEED 8            at     SEED 1               12    Q-Final
2:00 – 4:00    North Field    SEED 7            at     SEED 2              12    Q-Final
4:30 – 6:30    South Field    SEED 6            at    SEED 3               12    Q-Final
4:30 – 6:30    North Field    SEED 5            at     SEED 4              12     Q-Final
7:00 – 9:00    South Field    Follow.             at    Bracket.               10    S-Final
7:00 – 9:00    North Field    Follow.              at    Bracket.              10    S-Final

Sunday July 7th    
10:00 – 12:00    South Field    Follow                 at     Bracket.        12    S-Final
10:00 – 12:00    North Field    Follow                 at    Bracket.         12    S-Final
12:30 – 2:30     South Field     Follow.                 at    Bracket          10     Final
3:00 – 5:00       South Field     Follow.                at     Bracket.         12    Final